Odhad ceny vaší nemovitost úplně zdarma

Chcete prodat byt nebo dům a nevíte si rady s cenou? Nedělejte si zbytečné starosti a svěřte to nám. Stačí nám zaslat několik údajů a profesionální odhad budete mít do pár dnů hotový. Zapomeňte na poplatky, uděláme to pro vás zcela zadarmo.

Laický odhad vám může prodej znepříjemnit. V čem je tak rizikový?

Porovnávání s ostatními

V sousedství se prodává podobný dům jako váš? Pak se rozhodně cenou nenechávejte inspirovat. Možná na vás nabídka působí skvěle, ale nikdy nevíte, jaký je dům ve skutečnosti, kde jsou jeho nedostatky a přednosti. Odhady podle podobných nabídek na internetu bývají velice nepřesné.

Plná hlava emocí

Prodáváte tátovu milovanou chalupu nebo rodné hnízdo? Vaše emoce tady mohou napáchat spoustu škody. Objektivně stanovit cenu lze jen s čistou hlavou. Nezapomínejte, že váš přemrštěný odhad vám může úplně znemožnit prodej. Rozmyslete si tedy dobře, jaká cena je opravdu reálná.

Důvěra v cenové mapy

Cenové mapy se často tváří jako velice kvalitní a přesné, ale opak může být pravdou. Sice vám zhodnotí lokalitu, ale už vůbec nebere v potaz stav nemovitosti. A ten je při odhadu ceny extrémně důležitý. Jak už jsme zmiňovali, každá nemovitost je jiná a má i své mouchy.

Jen a pouze sečtené náklady

Chcete si sečíst, kolik vás stál byt a kolik jste do něj postupem času vrazili peněz? Rekonstruovali jste koupelnu, dělali nové podlahy… Takhle odhady cen nemovitostí nefungují. Reálná cena bytu se může pohybovat někde úplně jinde. Nehledě na to, že se trh pořád mění a ceny se vyvíjí.

 

Využijte našeho odhadu zdarma a vyplňte krátký formulář

*
*
*
*
fullname: