O realitní kanceláří Fortunae


Naše realitní kancelář, vystupující pod značkou Fortunae, reality trochu jinak, úspěšně působí na trhu s nemovitostmi již od ledna roku 2004. Spádovou oblastí zdaleka není jen královéhradecký region, nicméně největší část portfolia nabídky realit je právě z východních Čech.

Po celou dobu existence poskytujeme zcela komplexní služby spojené s pronájmem, koupí a prodejem nemovitostí. V této souvislosti klademe velký důraz na finanční a právní bezpečnost, a proto se zaměřujeme na kvalitní přípravu všech námi zpracovávaných zakázek. K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se vždy zajistit maximální komfort při zprostředkování obchodních případů.

Jednáme vždy upřímně a spravedlivě


Obchod s nemovitostmi je nutné provádět klidně a s rozmyslem. Našim cílem vždy proto bylo a je vytvořit realitní kancelář, která poskytuje kvalitní a profesionální služby za přijatelné provize. Obecný negativní pohled na činnost realitních kanceláří, způsobený výrazným nárůstem jejich počtu a velmi často též nízkou kvalitou, nás vede k dalšímu zlepšování služeb a péče o naše klienty.

moderni dum

Nejlepší referencí a nejcennější reklamou jsou právě spokojení zákazníci a jejich doporučení. Rádi Vám dokážeme, že to opravdu „děláme tak trochu jinak“. V případě, že budete (nebo naopak nebudete) spokojeni s jednáním kteréhokoliv z našich zástupců, uvítáme Vaše podněty, připomínky nebo názory. Můžete je posílat na emailovou adresu j.janis@fortunae.cz. Za sebe věřím, že Vaše pozitivní ohlasy budou převažovat nad kritikou.

Na spolupráci s Vámi se těší

 

Jakub Janiš,

jednatel společnosti Fortunae s.r.o.