PRODEJ KOMERČNÍHO POZEMKU – Hůry, okres České Budějovice

PRODEJ KOMERČNÍHO POZEMKU – Hůry, okres České Budějovice
5 400 / m2 včetně právních služeb a provize RK Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji komerční pozemek o celkové výměře 2.400 m2, v obci Hůry (cca 7 km od Českých Budějovic), pozemek je napojen na veškeré sítě: elektřina, obecní vodovod, plynovod + k vybudování vlastní ČOV. Dle platné územně plánovací dokumentace je předmět prodeje definovaný jako plocha pro výrobu a skladování.
V ceně pozemku je zpracovaný projekt na výstavbu skladové a montážní haly. Novostavba haly na pozemku je naplánována obdélníkového tvaru
cca 56 x 18 m. Objekt se bude skládat z části administrativní a vlastní haly. V hale o rozměrech 50 x 18 m bude umístěna technická místnost s kotlem a uzávěrami plynovodu a vodovodu ve formě oploceného vestavku zabraňující pohyb nepovolaných osob. Vodovodní přípojka bude vyvedena nová z řadu a bude zásobovat objekt pitnou vodou. Kanalizační přípojka není k dispozici, a proto bude splašková voda čištěna ČOV a přečištěná voda bude odváděna do přilehlé povrchové stoky situované na severní straně pozemku. Plynová přípojka bude realizována u objektu HUP na hranici pozemku a dále povede domovní plynovod sloužící k napojení kondenzačního kotle. Požární vodovod bude vyveden z vodoměrné šachty a bude ukončen jednotlivými hydranty v hale objektu.
Veškerá občanská vybavenost v obci Hůry. Pozemek je v bezprostřední blízkosti budoucího dálničního obchvatu (dálnice D3 – Praha – České Budějovice – Linz). Bližší informace Vám rádi sdělíme v realitní kanceláři.

Informace o nabídce

Lokalita
ObecHůry
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyN02982
Datum aktualizace16.03.2023
K dispozici od16.03.2023
Umístění objektuOkraj obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod
StavbaOstatní
Datum nastěhování16.03.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro komerční výstavbu
Celková plocha m22400
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadČOV pro celý objekt
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Hůry. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost

Kontakt makléře

Napište nám

*
*
fullname: