Nemáte správně nainstalovaný flash player.
Vyhledání dle parametrů

O firmě

Makléři:

Jakub Janiš, tel.: +420 774 289 077, email: j.janis@fortunae.cz

Veronika Rudolfová, tel.: +420 774 740 906, email: fortunae@seznam.cz

Dobrý den,

naše realitní kancelář, vystupující pod značkou Fortunae, reality trochu jinak, úspěšně působí na trhu s nemovitostmi již od ledna roku 2004. Spádovou oblastí zdaleka není jen královéhradecký region, nicméně největší část portfolia nabídky realit je právě z východních Čech.

Po celou dobu existence poskytujeme zcela komplexní služby spojené s pronájmem, koupí a prodejem nemovitostí. V této souvislosti klademe velký důraz na finanční a právní bezpečnost, a proto se zaměřujeme na kvalitní přípravu všech námi zpracovávaných zakázek. K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se vždy zajistit maximální komfort při zprostředkování obchodních případů.

Obchod s nemovitostmi je nutné provádět klidně a s rozmyslem. Našim cílem vždy proto bylo a je vytvořit takovou realitní kancelář, která poskytuje kvalitní a profesionální služby za přijatelné provize. Obecný negativní pohled na činnost realitních kanceláří, způsobený výrazným nárůstem jejich počtu a velmi často též nízkou kvalitou nás vede k dalšímu zlepšování služeb a péče o naše klienty, neboť nejlepší referencí a nejcennější reklamou jsou právě spokojení zákazníci a jejich doporučení. Rádi Vám dokážeme, že to opravdu „děláme tak trochu jinak“.

V případě, kdy budete nebo naopak nebudete spokojeni s jednáním kteréhokoliv z našich zástupců, uvítáme Vaše podněty, připomínky nebo názory, které můžete zasílat na emailovou adresu j.janis@fortunae.cz. Za sebe věřím, že Vaše pozitivní ohlasy budou převažovat nad kritikou.

Na spolupráci s Vámi se těší

Jakub Janiš,
jednatel společnosti Fortunae s.r.o.